Pegasus hava yolları,pegasus bilet rezervasyonu,pegasus bilet ,Yurt içi ve yurt dışı uçak bileti Pegasus ta.

Pegasus Bilet Satın Alma


Satın Alma 1

pegasus anasayfa görüntüsü Ekranda Görüntülenen Uçuş ve tarih bilgilerini giriniz ve ucuz uçuş ara seçeneğini seçiniz.

Satın Alma 2

Açılan sayfada seçilen tarihteki uçuş bilgileri görünmektedir. istenilen uçuş seçildiğinde sayfanın sağ alt kısmında toplam ücret görünmektedir. istenilen uçuşu seçip devam seçeneğine tıklayınız.

Satın Alma 3

Devam Seçeneğinden sonra açılan sayfada yemek ve koltuk seçimlerini ücretli bir şekilde yapabilir veya seçim yapmadan ücretsiz devam edebilirsiniz. devam seçeneğinden sonra açılacak sayfada iletişim bilgilerinizi doldurup ödemeye devam et seçeneğini seçiniz.

Satın Alma 4

açılan ödeme sayfasında ödeme bilgilerini doldurunuz uçuşunuzu son kez kontrol ediniz ve şimdi satın al şeçeneğini seçiniz. Pegasus Bilet İşlemleriniz tamamlanmıştır. Pnr Kodunuzu not alınız.

Pegasus Bilet Değişim


Bilet Değişim 1

Pegasus anasayfa üzerinde bulunan bilet işlemleri sekmesine tıklayınız. açılan sayfada pnr bilgisini ve soyad bilgisini girerek devam seçeneğini seçiniz.

Bilet Değişim 2

Açılan sayfada değiştirmek istediğiniz uçuşu seçiniz ve uçuş değiştir seçeneğini seçiniz..

Bilet Değişim 3

Açılan sayfada yeni uçuş bilgilerini seçiniz ve devam seçeneğini seçiniz sayfa uyarılarına dikkat ediniz.

Bilet Değişim 4

Açılan ödeme sayfasında ucret farkı çıkmış ise ödeme bilgilerini doldurunuz uçuşunuzu son kez kontrol ediniz ve şimdi satın al şeçeneğini seçiniz. Pegasus Bilet İşlemleriniz tamamlanmıştır. Pnr Kodunuz değişmeyecektir..

Pegasus Müşteri Hizmetleri ve Pegasus İletişim Hattı 0888 228 12 12 nolu telefondur ve işlemlerinizi bu hat üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. site üzerinden ve pegasus çağrı merkezi üzerinden işlemlerinizi sağlayamamanız durumunda firmamıza ait 0850 303 00 58 numaralı Ücretsiz çağrı merkezimiz ile iletişim kurabilirsiniz. (Sağlanılan işlemlerde kişi başı 20 ile 300 tl arası hizmet bedeli alınmaktadır.)